Co je to závod

Anonim

Pravděpodobně každý z nás ví, jaký závod je. Dnes této otázce a historii vzniku ras nepřipojujeme velký význam. Vlastně je to docela zajímavé. Lidská rasa je skupina lidí, která se vyvinula historicky, mají podobnosti mezi sebou, pokud jde o oči, barvu vlasů, tvar hlavy atd. Není to tak dávno, kdy byla celá populace rozdělena do tří hlavních skupin: černá, žlutá a bílá. Dnes je všechno jiné.

Image

Mnoho lidí ví, co je to závod, ale netuší, jak je to klasifikováno, neznají vlastnosti každého z nich. Dlouhodobé dělení lidí podle barev má podobnost s moderním. Existují takové typy ras: Negroidní, Caucasoid a Mongoloid. Všechny se od sebe výrazně liší. Tam jsou také malé závody (tam je asi 30 jich) a oni jsou lokalizováni mezi tři hlavní. K dnešnímu dni jsou čistí zástupci jeho lidí téměř pryč, smíšená manželství odvedla svou práci.

Image

Pojďme diskutovat o každém z těchto závodů. Negroid zahrnuje lidi s tmavými a kudrnatými vlasy, čokoládově hnědou kůží, hnědýma očima, širokým nosem, plnými rty a čelistmi, které spíše vystupují. Většina členů tohoto závodu žije v Africe, ale můžete se s nimi setkat kdekoli na světě.

Zástupci mongolské rasy mají žlutý tón pleti, úzkou štěrbinu očí, jejíž barva je také zpravidla hnědá, zpravidla tmavé vlasy a silně vystupující lícní kosti. Jejich rty jsou zesílené a nos má nízký nos. Oči těchto lidí jsou často mírně nakloněné a vlasy na obličeji jsou velmi vzácné. Tato rasa převažuje v Asii, ale kvůli migraci lze takové lidi nalézt kdekoli na světě. Podle výzkumníků se mongolská rasa usadila na planetě o 50%. Z této částky více než polovina Číňanů. Kategorie uvažovaných lidí je rozdělena do tří malých skupin: severní Mongoloid, jižní a americká (indická).

Image

Závod Caucasoid se skládá z lidí se slušnou kůží, středně plným rtem a úzkým nosem. Barva očí je různá: odstíny modré, šedé a zelené, stejně jako světle hnědá. U mužů se vlasy na obličeji vyvíjejí v dostatečném, někdy nadměrném množství. Vlasy zástupců této rasy jsou zvlněné nebo rovné, oči jsou široce otevřené. Dnes žijí po celé Zemi, ale tito lidé se narodili v Evropě a západní Asii. Někteří učenci věří, že tam je Caucasoid Mongoloid závod (směs dvou národů). Pravda je pravděpodobně někde uprostřed.

Co je to rasa a jak se tvořila, zkoumala tisíce vědců. Dospěli k závěru, že v závislosti na místě bydliště lidé získali určité rysy obličeje, barvu kůže a vlasů. Například zástupci skupiny Negroid měli tmavou pleť a tvrdé vlasy, takže pro ně bylo snazší snášet horké počasí, nesnesitelné teplo. Dříve lidé nevěděli, co je to závod, a vůči ostatním lidem se chovali krutě. Dnes se tento fenomén nazývá rasismus a zástupci výše uvedených skupin jsou již dlouho smíšeni a žijí společně na celém území naší planety.

Zajímavé články

Bandar tertutup Ozersk: penduduk, fakta menarik

Pendapatan moneter per kapita penduduk - ciri, pengiraan dan dinamik

Lelaki berbulu: apa yang menarik tentang mereka? Bagaimana untuk merawat tumbuh-tumbuhan pada badan lelaki dan wanita

Kastil di udara, atau awan apa